Puheterapeutit 2019-02-26T21:44:49+00:00

SANASATEEN PUHETERAPEUTIT

Ann-Sofie Bäckman
Ann-Sofie BäckmanPuheterapeutti FM
Puheterapia Adductor
Pääasiassa lapset ja nuoret
0400 524514
ann-sofie.backman@adductor.fi
Disa Sjögren
Disa SjögrenPuheterapeutti FM
Puheensolina
Lapset ja nuoret. Änkytyksen osalta edellisten lisäksi myös aikuiset.
045 7877 8585
puheensolina@outlook.com
Hanna Hokkanen
Hanna HokkanenPuheterapeutti FM
Puheterapeutti Hanna Leena Hokkanen
Lapset, nuoret ja aikuiset
044 988 7240
hanna.hokkanen@puheterapeutti.fi
Katja Karppimaa
Katja KarppimaaPuheterapeutti FM
Tmi Puheterapeutti Katja Karppimaa
Lapset, nuoret ja aikuiset
040 5957285
katja.karppimaa@gmail.com
Hanna Lehtinen
Hanna LehtinenPuheterapeutti FM
Puheterapiapalvelut Hanna Lehtinen
Lapset ja nuoret
040 5509815
hanna.lehtinen@puheterapeutti.fi
Tanja Pohjankoski
Tanja PohjankoskiPuheterapeutti FM
Puheterapia- ja työnohjauspalvelu Re:sonos Oy
Lapset, nuoret ja aikuiset
0407272418
Maria Rantanen
Maria RantanenPuheterapeutti FM
Puheterapeutti Maria Rantanen
Lapset ja nuoret
041 514 5554
maria.rantanen234@gmail.com
Leena Simpanen
Leena SimpanenPuheterapeutti FM, työnohjaaja
Tmi Puhenikkari
Lapset, nuoret ja aikuiset
040 738 5310
leena.simpanen@puheterapeutti.fi
Liisa Vasseur
Liisa VasseurPuheterapeutti FM
Puheterapia Liisa Vasseur
Lapset, nuoret ja aikuiset
045 2798452
liisa.vasseur@puheterapeutti.fi